El ve Ayak Sağlığı Uygulamaları

El ve Ayak Sağlığı Uygulamaları

El ve ayaklardaki yanma, terleme, ciltte sertleşme şikayet­lerine ve uzun süreli yaraların iyileştirilmesine yönelik terapiler gerçekleştirilmektedir.

Cilt Sağlığı Uygulamaları

Cilt Sağlığı Uygulamaları

İnsan cildi vücudumuzun en önemli ve vücudumuzda en geniş alana sahip organlarından biridir. Cildimize gereken değeri göstermek istiyorsak ilk önce onu tanımamız gerekiyor.

Hakkımızda

Reyyan Şalvarcı

Orta ve lise öğrenimini Konya Karatay Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra ’99 yılında Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni kazandı. Eczacılık Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı.

20 Aralık 2008 tarihinde 3TO-Spangentechnik Zertifikat uzmanlığını Almanya’dan aldı. 3-8 Eylül 2009 tarihinde 69.World Congress of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences 2009’u başarıyla bitirdi. 2009 yılında Özel LCC’den Medikal El ve Ayak Uzmanlığı’nı alarak Podiatri mesleğini yapmaya başladı. 13-14 Şubat 2012 tarihlerinde Türk Eczacılar Birliği Eczacılık Akademisi’nden Kozmetik ve Dermakozmetik uzmanlığını aldı.

Daha Fazlası Daha Fazlası
Hizmetlerimiz

Profesyonler Uygulamalarımız

El, Ayak ve Cilt sorunlarınızı medikal ve estetik boyutta çözümlemek için uzman kadromuz ve son teknoloji ürün ve cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Haberler

Haberler & Yazılarımız

Hakkımızda yer alan ropörtaj, haber ve yazılarımıza ulaşabilirsiniz.